WCB7JB83R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WCB7JB83R0
JLCPCB Part #
C7117097
Package
Plugin,D9.5xL35.6mm
Description
-55℃~+275℃ 7W 83Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL35.6mm Through Hole Resistors ROHS