VM5JBR100
MFR.Part #
VM5JBR100
JLCPCB Part #
C2644870
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 100MΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS