VM5JB27R0
MFR.Part #
VM5JB27R0
JLCPCB Part #
C2645016
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 27Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS