SQM500JB-36K
MFR.Part #
SQM500JB-36K
JLCPCB Part #
C1396381
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS