VM5JB2R70
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
VM5JB2R70
JLCPCB Part #
C2645011
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 2.7Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS