VM3JB3R00
MFR.Part #
VM3JB3R00
JLCPCB Part #
C2645124
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 3W 3Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS