MVM7JB20K0
MFR.Part #
MVM7JB20K0
JLCPCB Part #
C2645191
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS