VM3JB2R00
MFR.Part #
VM3JB2R00
JLCPCB Part #
C3383498
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS