TR50FBL15R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
TR50FBL15R0
JLCPCB Part #
C6560820
Package
TO-220
Description
-65℃~+150℃ 15Ω 50W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS