SP3AJT43R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
SP3AJT43R0
JLCPCB Part #
C2594493
Package
Plugin,D5.5xL12.7mm
Description
-55℃~+350℃ 43Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS