RSPF2JT180K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSPF2JT180K
JLCPCB Part #
C2590874
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 180kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS