RSPF2JA18K0
MFR.Part #
RSPF2JA18K0
JLCPCB Part #
C3415749
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 18kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS