RSPF1JA18K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSPF1JA18K0
JLCPCB Part #
C2644190
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 18kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS