RSPF2JB18K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSPF2JB18K0
JLCPCB Part #
C6668350
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 18kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% Plugin,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS