RSPF2FT51R1
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSPF2FT51R1
JLCPCB Part #
C2591762
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 51.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS