RSMF3JT5K10
MFR.Part #
RSMF3JT5K10
JLCPCB Part #
C3575710
Description
-55℃~+235℃ 3W 5.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS