RSMF1JT5K10
MFR.Part #
RSMF1JT5K10
JLCPCB Part #
C2589745
Description
-55℃~+200℃ 1W 5.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS