RSF1FT750R
MFR.Part #
RSF1FT750R
JLCPCB Part #
C2590775
Description
-55℃~+235℃ 1W 750Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS