RSMF1FT1R13
MFR.Part #
RSMF1FT1R13
JLCPCB Part #
C2590693
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 1.13Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS