RSF5JT8K20
MFR.Part #
RSF5JT8K20
JLCPCB Part #
C7064268
Description
-55℃~+235℃ 5W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS