RSF1JT8K20
MFR.Part #
RSF1JT8K20
JLCPCB Part #
C2589536
Description
-55℃~+235℃ 1W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS