RSF1JT6R20
MFR.Part #
RSF1JT6R20
JLCPCB Part #
C3441163
Description
-55℃~+235℃ 1W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS