RSF5JT200K
MFR.Part #
RSF5JT200K
JLCPCB Part #
C6459918
Description
-55℃~+235℃ 200kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS