RSF5JT110R
MFR.Part #
RSF5JT110R
JLCPCB Part #
C5896503
Description
-55℃~+235℃ 110Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS