CF14JT8K20
MFR.Part #
CF14JT8K20
JLCPCB Part #
C2441592
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS