RSF5JT56K0
MFR.Part #
RSF5JT56K0
JLCPCB Part #
C7302873
Description
-55℃~+235℃ 56kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS