NKN7WSFR-73-4R7
MFR.Part #
NKN7WSFR-73-4R7
JLCPCB Part #
C19474337
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS