RNCF2512DTE620R
MFR.Part #
RNCF2512DTE620R
JLCPCB Part #
C2536672
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS