RSF5JT2K70
MFR.Part #
RSF5JT2K70
JLCPCB Part #
C6459922
Description
-55℃~+235℃ 2.7kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS