RSF5JT20R0
MFR.Part #
RSF5JT20R0
JLCPCB Part #
C6665826
Description
-55℃~+235℃ 20Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS