RSF5JT220K
MFR.Part #
RSF5JT220K
JLCPCB Part #
C7302863
Description
-55℃~+235℃ 220kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS