RSF5JT1R50
MFR.Part #
RSF5JT1R50
JLCPCB Part #
C6283652
Description
-55℃~+235℃ 1.5Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS