RSF5JT91R0
MFR.Part #
RSF5JT91R0
JLCPCB Part #
C6459935
Description
-55℃~+235℃ 5W 91Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS