RSF5JT1R30
MFR.Part #
RSF5JT1R30
JLCPCB Part #
C6207065
Description
-55℃~+235℃ 1.3Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS