RSF5JT1R10
MFR.Part #
RSF5JT1R10
JLCPCB Part #
C5738271
Description
-55℃~+235℃ 1.1Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS