NKN500FR-73-1R3
MFR.Part #
NKN500FR-73-1R3
JLCPCB Part #
C19422240
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS