RSF5JT160R
MFR.Part #
RSF5JT160R
JLCPCB Part #
C6459913
Description
-55℃~+235℃ 160Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS