RSF5JB200R
MFR.Part #
RSF5JB200R
JLCPCB Part #
C7302855
Description
-55℃~+235℃ 200Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS