RSF3JT470R
MFR.Part #
RSF3JT470R
JLCPCB Part #
C3480660
Description
-55℃~+235℃ 3W 470Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS