RSF2JT470R
MFR.Part #
RSF2JT470R
JLCPCB Part #
C3473691
Description
-55℃~+235℃ 2W 470Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS