RSF3JT430R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF3JT430R
JLCPCB Part #
C2592669
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 3W 430Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS