RSF3JT270K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF3JT270K
JLCPCB Part #
C7302843
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 270kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS