RSF3JT430K
MFR.Part #
RSF3JT430K
JLCPCB Part #
C6665815
Description
-55℃~+235℃ 3W 430kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS