RSF2JT430K
MFR.Part #
RSF2JT430K
JLCPCB Part #
C6665810
Description
-55℃~+235℃ 2W 430kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS