RSF5JT430K
MFR.Part #
RSF5JT430K
JLCPCB Part #
C5738290
Description
-55℃~+235℃ 430kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS