RSF3JT240K
MFR.Part #
RSF3JT240K
JLCPCB Part #
C6459887
Description
-55℃~+235℃ 240kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS