RSMF3FT61K9
MFR.Part #
RSMF3FT61K9
JLCPCB Part #
C3538563
Description
-55℃~+235℃ 3W 61.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS