RSF2JT4R70
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF2JT4R70
JLCPCB Part #
C3507294
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 2W 4.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS