RSF2JT2R70
MFR.Part #
RSF2JT2R70
JLCPCB Part #
C2590269
Description
-55℃~+235℃ 2.7Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS