MWW1JB220R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MWW1JB220R
JLCPCB Part #
C6121758
Package
Plugin,D3.4xL9.8mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 220Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS